[Wprost intermedi@...]

W dniu 26.XII.99 strona została wybrana na pierwsze miejsce w rankingu WPROST i WIRTUALNEJ POLSKI (patrz dodatek do magazynu Wprost - Intermedi@ 26.XII.99).


W dniu 9.II.00 pan minister edukacji narodowej, Mirosław Handke na antenie pierwszego programu polskiego radia stwierdził, że bardzo mu się podoba ten serwis.
[park.px.pl]
W dniu 1.V.00 strona zaliczona do park.px.pl - parku najlepszych polskich stron.
Od 1 lipca strona nie znajduje się już na ich serwerze i nikomu ich nie polecam!
W dniu 19.IX.00 stronie przyznano domenę art.pl:
http://www.jarema.art.pl

Tu podziękowania dla całej ekipy SunSite'a - to są ludzie ze świadomością swojej misji!

Ilustrowany Katalog Stron
WWW
W dniu 30.XI.2000 strona wybrana na stronę miesiąca katalogu team.pl
W lutym 2001 reklama strony znajdowała się na stronie 449 Telegazety TVP 2.
We wrześniu 2001 strona trafiła na serwery serwery http://g.pl i http://Valkiria.net, gdzie trwa na posterunku po dziś dzień otwierając swe podwoje internautom pod adresami http://www.jarema.art.pl i http://jarema.DzikiePola.com. Podjęła też współpracę z serwisem http://www.DzikiePola.com.
17 kwietnia 2002 strona otrzymała nagrodę

29 kwietnia 2002 strona otrzymała wyróżnienie
Ciekawa Strona

Biografie
"Najbogatszy magnat kresowy"

"Tak wielki urzędem (niestety tylko nim) syn uczcił swego ojca. Syn ów to nikt inny, jak sam MICHAŁ I KORYBUT król Polski, a ojcem onym jest Jeremi książę Wiśniowiecki i o nim traktować będzie ten tekst. Zaiste mało w historii Polski jest tak interesujących i zagadkowych postaci. Pierwszy co do bogactwa magnat Rzeczpospolitej, doskonały gospodarz i wybitny wódz, uczczony przez Sienkiewicza w "Ogniem i Mieczem". Do dziś budzi spory historyków. Wielu z nich go szanuje i chwali, równie wielu nienawidzi i często posuwa się w tym do zwykłych oszczerstw i kłamstw. (...) Mimo tak dużego zainteresowania tą postacią jego biografia jest dla nas pełna zagadek" - takim wstępem wita gości witryna "Jarema".
Kogo interesują dzieje Jeremiego Wiśniowieckiego powinien skorzystać z okazji. Choć strona dotyczy jednej postaci, nie jest monotonna dzięki ciekawemu sposobowi prezentacji zdjęć, map i tekstu. Polecamy!

Marcin Świderski
Magazyn WWW 5/2002
strona zamieszczona w...